Czym jest oprogramowanie GoKart i czy warto zdecydować się na jego zakup?

Branża geodezyjna to jedna z najszybciej i najdynamiczniej rozwijających się dziedzin oraz specjalności. Stały rozwój techniki i technologii sprzyja tworzeniu coraz bardziej zaawansowanych i wysoce specjalistycznych programów oraz narzędzi, które okazują się bardzo przydatne lub wręcz niezbędne w tego typu pracy. Geodeci pracujący w terenie, a także przy komputerze chętnie korzystają z tego typu rozwiązań, dzięki którym ich praca staje się szybsza, przyjemniejsza i jeszcze bardziej efektywna. Jednym z programów, o którym warto opowiedzieć kilka słów, jest z całą pewnością GoKart od firmy CUBICORB.

Czym jest program GoKart i kiedy może okazać się szczególnie przydatny?

Czym w praktyce jest nowoczesne oprogramowanie Go Kart? To program służący do kartowania map geodezyjnych w CAD (computer aided design – projektowanie wspomagane komputerowo). Dzięki niemu możliwe jest przede wszystkim tworzenie map – zarówno wektorowych, jak i obiektowych. Jego główne funkcje to między innymi możliwość importowania i eksportowania, obsługiwanie i modyfikowanie plików GML oraz map PKP, szybkie i sprawne kartowanie. Aplikacja GoKart zdobyła główną nagrodę w konkursie GUGiK (Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii), co świadczy samo za siebie i pokazuje, że zdecydowanie warto się tym programem zainteresować.

Co zyskasz, decydując się na jego zakup?

Wiele zadowolonych użytkowników, którzy dotychczas rozpoczęli już swoją przygodę z programem GoKart, podkreśla przede wszystkim jego wyjątkową funkcjonalność i łatwość w obsłudze. Jest to program niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu bardzo szybko można rozpocząć pracę z jego użyciem, bez konieczności odbywania długich kursów, czy też szkoleń. Autorzy GoKart podkreślają także, że wykorzystując go w swojej codziennej pracy, można zaoszczędzić sporą ilość czasu, gdyż program część zadań wykonuje w sposób automatyczny. Co ciekawe, istnieje możliwość przetestowania programu jeszcze przed jego zakupem – zupełnie za darmo! Pobranie wersji testowej to świetna opcja dla wszystkich osób i firm, które nie są do końca przekonane i zdecydowane na kupno pełnej wersji i wolałyby najpierw zobaczyć, jak w praktyce sprawdza się taki program. Wersja testowa umożliwia korzystanie z GoKart w pełni przez okres jednego miesiąca. Program występuję w różnych wersjach licencyjnych: licencje jednostanowiskowe, przenośne (USB), a ponadto istnieje możliwość wykupienia usług aktualizacji i wsparcia.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.