Jak dobrać rozmiar pierścionka?

Wybór pierścionka jest niezwykle ciężki, jeżeli chodzi o rozmiar. Każda kobieta może mieć inny rozmiar i obwód palca, niezależnie, czy jej dłoń jest drobniejsza czy też nie. Rozmiar palców jest czymś innym niż całość dłoni, dlatego jeżeli, chcemy kupić pierścionek może być to dość utrudniony wybór. Jest to problematyczne zarówno dla osób, która pragnie zakupić sobie pierścionek, a tym bardziej utrudnione, jeżeli chcemy zakupić biżuterię dla osoby bliskiej. Co więcej, mężczyzna, który w ramach prezentu lub wyjątkowej okoliczności pragnie kupić swojej kobiecie pierścionek, ma niezwykle ciężkie zadanie. Nie każda kobieta chciałaby wiedzieć, co dostanie na Święta jako prezent czy urodzinową niespodzianek. Co gorsze, jak można zmierzyć pierścionek, jeżeli szykujemy biżuterię zaręczynową i chcemy być dyskretni. Jak sprawdzić obwód palca swojej kobiety tak, by niczego się nie domyśliła? Mamy dla Ciebie kilka sugestii. I to sprawdzonych!

Jaki rozmiar pierścionka wybrać?

Zastanawiasz się, jak możesz zmienić obwód palca swojej ukochanej, by niczego się nie domyśliła? Tak się składa, że mamy na to kilka sprawdzonych sposobów, które możesz wykonać w domowych warunkach bez jakiegokolwiek domysłu Twojej dziewczyny. Prezent urodzinowy, niespodzianka czy wręczenie pierścionka zaręczynowego to ogromnie ważna okazja, w której najlepiej sprawić jej niespodziankę. Będzie to ogromne zaskoczenie, dlatego dobrze wiedzieć i trafić z odpowiednim rozmiarem pierścionka. W Internecie znajduje się tabela rozmiarów palca, dzięki której można poznać obwód swojego palca.

Sposoby na zmierzenie rozmiaru palca u dziewczyny

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym dowiesz się, jaki obwód palca ma Twoja dziewczyna, a przez które to sposoby nie domyśli się, że powinna spodziewać się pierścionka zaręczynowego, bądź takiego na urodziny. Jednym z najlepszych sposobów jest obserwowanie, czy nasza ukochana zdejmuje przed spaniem pierścionki z palców. Jeżeli tak, mamy ułatwione zadanie. Wystarczy wziąć sznurek i zawiązać pętelkę w taki sposób, by koło osiągało obwód pierścionka. Natomiast jeśli nie bliska nam osoba nie nosi pierścionków bądź nie zdejmuje ich na noc, może warto zaangażować w sprawdzenie rozmiaru palca swojej dziewczyny osoby trzecie, siostrę, kuzynkę czy mamę. Pożyczenie pierścionka ukochanej babci do przymierzenia jest z pewnością jednym ze sprawdzonych sposobów. Jeżeli nie masz pewności lub wciąż nie wiesz, jak dobrać rozmiar palca, jubiler Sadva z pewnością Ci z doradzi.

Źródło zdjęć: freepik.com

Biżuteria na Walentynki
Walentynki to magiczne święto, które celebruje miłość i jest jednym z radośniejszych dni w roku. To...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.