Jak zamazać twarz na zdjęciu z Gallio?

Rosnąca cyberprzestępczość sprawia, że coraz częściej chcemy stać się anonimowi dla różnych systemów. Jedną z możliwości bycia anonimowym jest zamazanie twarzy na zdjęciu. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zamazać twarz na zdjęciu, to spieszymy z odpowiedzią. Anonimizacja zdjęć jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie prywatność, ale i dla tych którzy obawiają się, że ich dane zostaną wykorzystane z nielegalny sposób.

Po co zamazywać twarz na zdjęciu?

Ukrycie swojego wizerunku może znacząco wpłynąć na komfort naszego życia. Anonimizacja twarzy zapobiega rozpowszechnianiu naszego wizerunku pomiędzy postronnymi osobami, które mogłyby go chcieć wykorzystać w nieodpowiedni sposób. Chcąc uchronić się przed kradzieżą, warto ukryć swój wizerunek, zanim udostępnimy cokolwiek w sieci. Nawet trzymając tylko zdjęcia na dysku, możemy być narażeni na niekorzystne dla nas działanie osób trzecich.

Ile kosztuje zamazanie twarzy na zdjęciu?

Anonimizować zdjęcia z Gallio.pro możemy całkowicie za darmo dzięki dostępnej darmowej wersji demo programu. Ta wersja idealnie sprawdzi się dla jednorazowego zamazywania twarzy. Jeśli chcemy uzyskać profesjonalny dostęp do aplikacji i jej wszystkich funkcji zobowiązani będziemy uiścić opłatę w wysokości od 7,99 euro do 99 euro w zależności od planu. Konsekwencje udostępnienia naszego wizerunku lub, co gorsza, czyjegoś, osobom postronnym może nas kosztować dużo więcej niż kilkadziesiąt euro opłaty subskrypcyjnej.

Jak pozostać anonimowym w sieci?

Anonimowość w sieci to nie tylko ukrycie swojej twarzy czy tablic rejestracyjnych. Warto zapamiętać, że nawet udostępniania przeglądarce naszej aktualnej lokalizacji może wpłynąć znacząco na nasz komfort życia. Oczywiście nie musimy obawiać się tego, jednak warto być ostrożnym. W Internecie ciężko być w 100% anonimowym. Wszelakie trony, wyszukiwarki i przeglądarki non stop przetwarzają nasze dane, które siłą rzeczy musimy im dostarczyć. Jeśli już to robimy – róbmy to z głową.

Czy anonimowość się opłaca?

Bycie anonimowym to przede wszystkim ochrona naszych danych. Jeśli zamażemy nasze zdjęcia, mamy pewność, że nikt nie rozpozna nas na ulicy, ani nikt nie będzie w stanie powiązać naszego nazwiska z wizerunkiem. Decydując się na takie rozwiązanie, mamy pewność, że żadne konsekwencje związane z wykorzystaniem naszego wizerunku w sposób niezgodny z prawem nie będzie miało miejsca. Jeśli zdecydujemy się na zamazanie naszej twarzy na zdjęciu, pamiętajmy, że Gallio pomoże nam w tej czynności, a w zasadzie całą pracę wykona za nas.

Gallio.pro – program do anonimizacji twarzy

W Gallio.pro możemy bez problemu wykonać anonimizację twarzy z pomocą jednego kliknięcia. Oprócz twarzy na zdjęciu możemy ją również zamazać na filmie lub zamazać tablicę rejestracyjną. Program, dzięki sztucznej inteligencji wyłapuje automatycznie twarz na zdjęciu i nakłada na nią efekt rozmycia, dzięki czemu nie jesteśmy w stanie rozpoznać żadnych rysów twarzy.

Jakie drewno do wędzenia wybrać?
Wędzenie potraw to sztuka, która ma długą tradycję i przynosi niezapomniane smaki do kuchni. Wybór odpowiedniego...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.