Co to jest Air Taxi?

Powietrzna taksówka to przede wszystkim oszczędność czasu. Możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony podczas biznesowych spotkań lub różnych uroczystości dla wielu nie pozostaje obojętna. Wynajem helikoptera to kompleksowa usługi związane również z zapewnieniem dojazdu do miejsca startu śmigłowca, jeśli nie będzie on w stanie wylądować w określonym przez klienta miejscu. W ramach usługi każdy klient dostaje darmowy przejazd na miejsce lub z miejsca startu oraz opiekuna, który zadba o całą podróż do helikoptera.

Kiedy Air Taxi może być nam potrzebne?

Powietrzna taksówka przyda nam się zwłaszcza wtedy, kiedy dolecenie gdzieś na przykład samolotem nie jest możliwe, a samochodem nie mamy możliwości się tam dostać. Air taxi zabierze nas wszędzie, gdzie tylko zapragniemy, a co więcej, dostępne jest również miejsce bagażowe. Helikoptery dostosowane są do transportu ludzi i są w stanie dotrzeć w prawie każde miejsce. Jeśli chcemy wypożyczyć helikopter na kilka dni, wystarczy o tym poinformować. Wekter Helicopters w takiej sytuacji zapewni pilotowi nocleg, a my będziemy mogli w spokoju dolecieć na miejsce docelowe i z niego wrócić.

Zalety taksówki powietrznej

Air Taxi dotrze wszędzie tam, gdzie potrzebujemy, oczywiście w granicach rozsądku. Jeśli natomiast chcemy dostać się tam, gdzie wjechanie autem z jakiegoś powodu nie jest możliwe, a miejsce docelowe oddalone jest kilkadziesiąt lub nawet kilkaset kilometrów od miejsca startu to helikopter może przetransportować nas tam w zaledwie kilkanaście minut. Air Taxi jest również świetne jeżeli chcemy zrobić wielkie wejście na spotkanie biznesowe, czy nasze własne wesele, podczas którego lot helikopterem to jeszcze bardziej niezapomniana przygoda.

Jaki wezwać powietrzną taksówkę?

Wystarczy skontaktować się z Wekter Halicopters, a oni podstawią helikopter z możliwie najbliższe miejsce od Ciebie. Air taxi można zamówić nawet w ten sam dzień (w miarę dostępności). Wszystko, co trzeba zrobić to wykonać telefon lub wysłać maila z informacją kiedy, na jakiej trasie oraz na ile osób potrzebujemy powietrznej taksówki.

Jaki jest koszt Air Taxi?

Koszt przelotu air taxi uzależniony jest od ilości kilometrów, jaką przeleci nasz samolot, trudności trasy oraz liczby osób, jaka znajdzie się na pokładzie. Wynająć helikopter można również na fakturę VAT, co pozwala na wypożyczenie helikoptera dla firm, które poniosą mniejsze koszty za jego użytkowanie.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Jakie drewno do wędzenia wybrać?
Wędzenie potraw to sztuka, która ma długą tradycję i przynosi niezapomniane smaki do kuchni. Wybór odpowiedniego...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.