Jaki maszt do flagi reklamowej?

Flaga reklamowa jest jednym z najpopularniejszych sposobów na przyciągnięcie uwagi swoich Klientów. Możemy umieścić na niej praktycznie wszystko. Musimy jednak zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego masztu, aby nasza reklama była odpowiednio wyeksponowana i przykuwała uwagę w prawidłowy sposób. Jaki maszt reklamowy wybrać?

Dlaczego wybrać flagę reklamową?

Jest to jeden z bardziej docenianych i najchętniej wybieranych sposobów na przekazywanie informacji. Dzięki odpowiedniej wysokości, na której umieszczamy naszą reklamę, możemy odpowiednio wyeksponować treści takie jak nazwa firmy lub logo. Wiatr, który porusza flagą i wprawia ją w ruch sprawia, że cała ekspozycja przyciąga uwagę. Flagi umożliwiają dostrzeżenie naszej firmy z większej odległości, a także dodają całemu obiektowi prestiżu.

Flagi reklamowe doskonale sprawdzą się do zastosowania praktycznie w każdej branży, bez względu na jej rodzaj lub obszar działania. Doskonale sprawdzają się w użytku zewnętrznym. Zastosowane w produkcji masztów materiały sprawiają, że całość jest odporna na warunki atmosferyczne i czynniki mechaniczne. Masztom z firmy Maszty.com.pl nie straszne są promienie UV, opady deszczu czy śniegu.

Dlaczego wybieramy maszt do flagi?

Aby nasza flaga reklamowa spełniała odpowiednio swoje zadanie, musimy dobrać do niej odpowiedni masz. Jeżeli chcemy, aby konstrukcja była stabilna i odporna na wszystkie negatywne czynniki, powinniśmy zachować odpowiednie proporcje masztu względem flagi.

Jeżeli zaniedbamy ten aspekt, gwałtowny wiatr, burze czy inne niesprzyjające warunki pogodowe mogą z łatwością naruszyć całą konstrukcję i sprawić, że całość runie na ziemię.

Jaką długość masztu wybrać?

Przyjmuje się, że w przypadku flag poziomych powinniśmy zastosować 4 razy dłuższy maszt aluminiowy, niż wynosi długość flagi. W przypadku flagi poziomej, długość masztu powinna być minimum 2 razy większa, jednak najczęściej jest około 3 razy większa. Takie proporcje pozwolą zrównoważyć

Flagi reklamowe – podsumowanie

Jeżeli chcemy postawić na tę formę reklamowania swojej działalności, powinniśmy koniecznie zasięgnąć porady doświadczonej firmy, która pokieruje nas przez cały proces wyboru masztu i dopasowania długości flagi. Dzięki temu otrzymamy nie tylko cenne wskazówki, ale również produkt, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.