Karta żywieniowa Sodexo – korzyści dla pracodawcy i użytkownika

Obecnie w trendzie jest zapewnianie swoim pracownikom benefitów żywnościowych (i nie tylko!) dla pracowników. Popularność zdobywa Karta Lunch Pass – zaawansowany produkt o najwyższej jakości. Jest to karta żywieniowa marki Sodexo, która zadowoli nawet najbardziej wymagających i ceniących się pracowników. Polepszenie atmosfery w pracy i zbudowanie więzi między pracodawcą a pracownikiem to nie jedyne korzyści, jakie można osiągnąć po wdrożeniu do swojej firmy Karty Lunch Pass!

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie dodatkowe korzyści są związane ze stosowaniem karty żywieniowej Sodexo, to jesteś w dobrym miejscu! Tutaj znajdziesz odpowiedź na każde swoje pytanie.

Jakie są korzyści dla pracodawcy wynikające z zakupu karty żywieniowej Sodexo?

Odpowiednie wynagradzanie swoich pracowników za poczynioną prace jest bardzo ważne. Pracodawcy nie mogą zapominać o ich podstawowych potrzebach, jakim jest spożywanie posiłków na stanowisku pracy! Zainwestowanie w Kartę Lunch Pass na pewno spodoba się Twoim pracownikom – nie będą musieli oni płacić ze swoich oszczędności za lunch, ani marnować czas na wcześniejsze przygotowanie go w czasie wolnym! Plusów i korzyści z korzystania z Lunch Pass jest o wiele więcej! Karta żywieniowa Sodexo – korzyści dla pracodawcy i użytkownika. Oto zalety tego rozwiązania:

 • elastyczny benefit jest wsparciem na co dzień dla pracownika,
 • na jednym pracowniku aż do 737 zł oszczędności w skali roku,
 • pracownik oszczędza 689 zł w skali roku,
 • benefit odpowiada potrzebom i oczekiwaniom wymagających pracowników,
 • koszty firmy są zoptymalizowane,
 • nie potrzeba zaangażowania działu HR – potencjalni pracownicy będą lepiej zachęceni do zatrudnienia,
 • zwiększona motywacja zespołu,
 • zdecydowanie pozytywny wygląd firmy w oczach przyszłych kandydatów do firmy
  i klientów,
 • ekspresowa dostawa i doładowanie,
 • pracodawca oprócz zakupu kart nie musi ich aktywować, zrobi to zespół firmy Sodexo.

Karta żywieniowa Sodexo- korzyści dla użytkownika

Otrzymanie po raz pierwszy jakiegokolwiek benefitu od pracodawcy zapewne będzie mile kojarzone przez pracownika. W przypadku karty żywieniowej Sodexo cieszył się będzie z powodu dostępu do posiłków w  wielu różnych restauracjach.

Warto także dodać, że kartę do benefitu żywieniowego pracownik może pobrać sobie wersję wirtualnej karty. Potrzebny będzie mu do tego jedynie telefon i Apple Pay bądź Google Pay.

Dzięki temu użytkownik karty będzie mógł ją mieć zawsze przy sobie nie zabierając jej z domu! Dodatkowo karta jest banalnie prosta w zarządzaniu zarówno w wersji wirtualnej jak i prawdziwej.

Jakie drewno do wędzenia wybrać?
Wędzenie potraw to sztuka, która ma długą tradycję i przynosi niezapomniane smaki do kuchni. Wybór odpowiedniego...
Czym jest karta lunchowa?
W dzisiejszych czasach wiele firm i instytucji oferuje swoim pracownikom różnorodne korzyści i udogodnienia, które mają...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.