System motywacyjny dla pracowników – musisz je znać!

Programy motywacyjne, z założenia prowadzić mają do zwiększenia efektywności całego zespołu, a co za tym idzie, podnieść wyniki całej firmy, które z kolei prowadzą do zwiększenia zarobku całego przedsiębiorstwa. Brzmi kusząco, jednak dobra motywacja może wydawać się zadaniem wagi państwowej, zwłaszcza kiedy nie mamy czasu na zastanawianie się jak prawidłowo zmotywować naszych zatrudnionych.

Nagrody rzeczowe i pieniężne

Nagrody rzeczowe, zwłaszcza te w postaci kolorowych kawałków papieru z Polskimi władcami historycznymi cieszą najbardziej. Co ukrywa się pod tą definicją? Oczywiście premia! Nie zawsze jednak chcemy i mamy możliwości, aby ot, tak podnieść pracownikowi wypłatę każdego miesiąca lub znaleźć odpowiedni przedmiot, który usatysfakcjonuje pracowników. Z pomocą przychodzą bony podarunkowe Sodexo www.sodexo.pl/products/motywacja/podarunek-i-motywacja/kupon-podarunkowy/, które z całą pewnością łączą w sobie cechy zarówno premii, jak i nagród rzeczowych. Pracownicy mają możliwość wyboru, w jakim celu spożytkują otrzymane bony podarunkowe i niezależnie od tego, czy zrobią za nie zakupy, czy wybiorą się na lunch w czasie przerwy do pobliskiej restauracji – wszystkie z tych czynności opłacą za pomocą bonów podarunkowych Sodexo.

Korzyści z bonów Sodexo dla firm

Sodexo to bony podarunkowe dla całej firmy, które zrealizować można w wielu miejscach oraz w różnym celu. Bony podarunkowe Sodexo nie należą do usług ani do produktów, co oznacza, że odprowadzanie od nich podatku VAT nie jest konieczne. Nie podlegają one również oskładkowaniu, a ich zakup włączany jest do budżetu w celu uzyskania dodatkowych przychodów w firmie.

Zalety programów motywacyjnych

Programy motywacyjne to pokazanie pracownikom, że ich efektywna praca może się opłacać. Chcąc wynagrodzić całemu zespołowi wszystkie dotychczasowe sukcesy i wyniki, wystarczy obrać odpowiedni system motywacyjny. Bony podarunkowe dla pracowników to idealny sposób na zbudowanie zaufania oraz wizerunku firmy, której zależy na własnych pracownikach. Dodatkowe premie w postaci bonów zakupowych również na rynku zbuduje wizerunek firmy jako godnej zaufania oraz ceniącej dobro każdego zatrudnionego. Zakup bonów to krótka chwila – wystarczy wybrać, zapłacić i oczekiwać na przesyłkę, która maksymalnie za 3 dni powinna pojawić się pod wskazanym adresem. Obdarowywanie pracowników jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

źródło zdjęć: freepik.com

Silnik do kosiarki traktorka
. Silnik do kosiarki traktorka to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o jej wydajności i...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.