Dlaczego warto wybrać ekspres SAECO?

Dobrze przyrządzona kawa to marzenie każdego kawosza, który nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki lub kubka ulubionej kawy. Oprócz tradycyjnych metod przyrządzania jak kawiarki czy zaparzacze możemy zdecydować się na ekspres, który przygotuje w mgnieniu oka doskonałą kawę kuszącą swoim kolorem, aromatem oraz smakiem. Dobry ekspres do kawy to taki, który jak najbardziej wpasowuje się w nasze potrzeby, a mogą się one nieco różnić w zależności od osoby. Każdy ekspres może spełniać odrębną funkcję i być ukierunkowany na konkretne działanie, jak parzenie espresso lub może przygotować nam kawę dopasowaną do różnych gustów i ulubionych smaków.

Na co zwrócić uwagę kupując ekspres?

Przede wszystkim na rodzaj i szybkość parzenia kawy. Na rynku znajdziemy ekspresy ze wbudowanym młynkiem do ziaren lub takie, do którego nadawać się będzie tylko mielona kawa. Do wyboru mamy również ekspresy kapsułkowe, które zachwycą nas wymyślnymi smakami oraz aromatami parzonej kawy. Oprócz tego ciśnienie w ekspresie powinno być wzięte pod uwagę przez miłośników espresso – im większe ciśnienie, tym lepszą kawę ekspres będzie w stanie zaparzyć.

Ekspres ciśnieniowy czy przelewowy?

Ekspresy ciśnieniowe automatyczne to urządzenia, które w mgnieniu oka przygotują dla nas świeży czarny napój. Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez ulubionego napoju, który doda im energii oraz smaku na cały dzień. W pełni automatyczne ekspresy SAECO przygotuje świeżą kawę niczym profesjonalny barista, a jej smak nie będzie odbiegał od tej ręcznie parzonej.

Ekspresy przelewowe charakteryzują się dłuższym czasem przyrządzania kawy. Choć uważane za zdecydowanie bardziej profesjonalne, to kawa swoim smakiem nie odbiega od reszty, no, chyba że wybierzemy lepszej jakości kawę. Ekspresy przelewowe cieszą się dużą popularnością, jednak koszty związane z ich zakupem i eksploatacją sprawiają, że zajmują one niższe miejsce w rankingu niż ekspresy ciśnieniowe.

Ekspres ciśnieniowy automatyczny SAECO

Ekspresy SAECO ciśnieniowe  charakteryzują się prostotą obsługi oraz ergonomicznością miejsca. Profesjonalna oraz domowa kategoria produktów zapewni świeżą kawę każdego ranka i popołudnia każdemu, kto tego potrzebuje. Decydując się na ekspresy SAECO decydujemy się na profesjonalizm, nowoczesny design i innowacyjne technologie oraz pyszną i świeżą kawę.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Rodzaje palników do grilla gazowego
Palnik w grillu gazowym to jego nieodłączny element, który pozwala na przygotowanie przepysznych potraw o wyjątkowym...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.