Cztery powody, dla których warto podjąć z nami współpracę

Jesteś wielbicielem kawy? Nie wyobrażasz sobie dnia w pracy bez filiżanki aromatycznego napoju? My też. Dlatego od ponad 17 lat dzielimy się z naszymi klientami tym, co najlepsze. Wypożyczalnia Ekspresów oferuje leasing ekspresu do kawy – usługę, która sprawi, że w Twoim miejscu pracy zawsze będzie panowała dobra energia. I to dosłownie! Nasza kawa ziarnista do biura nie ma sobie równych pod względem jakości, a kiedy w komplecie zdecydujesz się na wynajem ekspresu do kawy, który odpowiednio ją zmieli i przyrządzi, zyskasz uznanie wszystkich współpracowników i gości.

Nasze ekspresy do kawy to propozycja dla najbardziej wymagających: smakoszy, właścicieli lokali biurowych, handlowych, usługowych i gastronomicznych. Wszyscy, którzy zasmakują w napoju przyrządzanym przez zaawansowany ekspres do kawy, już nigdy nie będą chcieli wrócić do tradycyjnego sposobu parzenia.

Ekspres do gastronomii lub pokoju socjalnego

Nasza oferta obejmuje automatyczne ekspresy do kawy kilku najpopularniejszych marek. Ze względu na różnice w funkcjach i parametrach, poradzą sobie one doskonale zarówno w zaawansowanej gastronomii, jak i również w miejscu pracy, do użytku wewnętrznego. Dzięki temu, że nie ograniczamy się do dystrybucji i serwisu urządzeń jednej firmy, możemy zaoferować zarówno ekspres do baru, jak i ekspres do biura. Oczywiście produkty różnią się między sobą parametrami, aby pracowały wydajnie, zgodnie z oczekiwaniami. Jednak łączy je jedno: profesjonalne ekspresy do kawy parzą napoje powalające wyjątkowym smakiem i aromatem, unoszącym się w powietrzu. Automatyczne ekspresy do kawy z naszej oferty charakteryzują się niezawodnością, wysoką precyzją wykonania i perfekcyjnym wykończeniem. Są nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie, utrzymane w nowoczesnym stylu.

Dzierżawa ekspresu do kawy i serwis ekspresów (Jura, Saeco)

Skupiamy się nie tylko na dostarczaniu gotowych rozwiązań. Jesteśmy również specjalistami w zakresie rozwiązywania problemów. Biurowe ekspresy do kawy odmawiają posłuszeństwa? Potrzebne są nowe filtry do ekspresu i zamienne akcesoria do ekspresu w gastronomii? Spieszymy z pomocą.

Wyróżnia nas starannie wyselekcjonowana oferta obejmująca światowej klasy ekspresy do kawy Saeco czy ekspresy do kawy Jura, ale przede wszystkim sprawna i skuteczna obsługa posprzedażowa. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli interesują Cię ekspresy do kawy i ich serwis.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.