Dzierżawa ekspresu do biura – idealne rozwiązanie dla firm!

Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, gdy użytkownicy ekspresów narzekają na problemy związane z codziennym korzystaniem z tych sprzętów. Administratorzy biur, właściciele hoteli czy restauracji z pewnością często borykają się z sytuacjami, gdy zakupiony ekspres odmawia posłuszeństwa lub wymaga serwisowania. Bardzo dobrą alternatywą do samodzielnej opieki nad zakupionym ekspresem, jest dzierżawa ekspresu.

Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo pewność, że otrzymane urządzenie jest w pełni sprawne, idealnie przygotowane do pracy, a wszystkie aspekty serwisowe są po naszej stronie! Wygoda użytkowania ekspresu do kawy to nie tylko prostota, z jaką przygotujemy nasze ulubione specjały. To także kwestie związane z serwisowaniem, czyszczeniem, czy naprawą tego sprzętu. Najem ekspresu pozwala nam zapomnieć o tego typu kłopotach! O tym zaś, czy dzierżawa ekspresów do kawy się opłaca, piszemy w kolejnym artykule.

Dzierżawa ekspresu to także oszczędność czasu. Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą Państwo skupiać się na kwestiach związanych z serwisowaniem oraz czyszczeniem ekspresu. W ramach współpracy otrzymują Państwo pakiet serwisowy, który obejmuje określoną ilość wizyt. Idealnie wyczyszczone i przygotowane do pracy ekspresy dostarczą pyszną kawę w Państwa biurze czy firmie, bez konieczności angażowania Państwa pracowników w obsługę ekspresu. Warto wspomnieć również, że nie muszą martwić się Państwo o ewentualne opłaty związane z czyszczeniem sprzętu! Wszelkie środki czyszczące wykorzystane podczas serwisowania ekspresu są po naszej stronie, zatem nie muszą się Państwo w ogóle przejmować tymi kwestiami. Podobnie sprawa wygląda z odkamienianiem – dzierżawa ekspresu do biura zapewnia również obsługę w zakresie odkamieniania.

Najem ekspresu – coś dla miłośników kawy

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele czynników wpływa na smak przygotowywanej kawy. Jakość używanych mieszanek ziaren, stopień ich wypalenia, czas od mielenia do zaparzenia, a nawet temperatura wody. Wszystkie te elementy wpływają na finalny smak przygotowanych specjałów, a koneserzy potrafią wyczuć niedoskonałości niemalże każdego z nich. Niezwykle ważnym elementem w całym etapie przygotowania i parzenia kawy jest jednak kondycja naszego ekspresu do kawy.

Automatyczny ekspres ciśnieniowy, to złożone urządzenie, które do zaparzenia kawy wykorzystuje zwiększone ciśnienie oraz temperaturę. Dodatkowo kawa poddawana jest mieleniu na kilka chwil przed zaparzeniem, tak aby wydobyć maksimum aromatu ze świeżo zmielonych ziaren. Ekspresy automatyczne co do zasady nie są awaryjnymi sprzętami. Zdarzają się egzemplarze, które przygotowują tysiące czy nawet dziesiątki tysięcy kaw bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji w mechanikę urządzenia, jednakże nie zawsze jest to zasadą.

W sytuacji gdy nasz ekspres będzie się zużywał, odczujemy pogorszony smak kawy! Proces zaparzania może być przeciągnięty lub nieodpowiednio poprowadzony, zatem kawa może po prostu gorzej smakować. Dzierżawa ekspresu uchroni nas przed takimi problemami. Wszystko dlatego, że korzystanie z usługi, jaką jest najem ekspresu, zapewnia Państwu natychmiastową i bezpłatną pomoc w przypadku jakichkolwiek usterek.

Ile kosztuje dzierżawa ekspresu? Czy to się opłaca?

Umowa dzierżawy ekspresu do kawy może być zawarta na 12, 24 bądź 36 miesięcy. To od Państwa zależy, na jak długo potrzebujecie dane urządzenie, jesteśmy elastyczni pod tym kątem. Co również bardzo istotne, jeżeli zdecydują się już Państwo na najem ekspresu, możecie liczyć także bardzo atrakcyjne pakiety dostaw kawy ziarnistej. Wysokiej klasy ekspresy automatyczne nie mogą obejść się bez pysznej kawy!

Dlatego też, korzystając z takich usług, mogą Państwo wybierać spośród dziesiątek rodzajów wybornych kaw. Doskonale skomponowane mieszanki ziaren umożliwią Państwu stworzenie znakomitych napojów, które na pewno przypadną do gustu wszystkim użytkownikom ekspresu. Dodatkowo, na uwagę zasługuje fakt, że oferujemy także możliwość zmian rodzajów mieszanek. Dzięki temu co miesiąc otrzymają Państwo inny rodzaj mieszanki, a kawy nie będą powtarzalne w smaku.

Wypożyczalnia ekspresów do kawy to miejsce, w którym nabędziecie Państwo wymarzony ekspres w korzystnych warunkach umowy!

Jakie drewno do wędzenia wybrać?
Wędzenie potraw to sztuka, która ma długą tradycję i przynosi niezapomniane smaki do kuchni. Wybór odpowiedniego...
Czym jest karta lunchowa?
W dzisiejszych czasach wiele firm i instytucji oferuje swoim pracownikom różnorodne korzyści i udogodnienia, które mają...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.