Suchościeralne tablice magnetyczne – kiedy się przydają?

Jeśli znudziły Ci się korkowe tablice, a dodatkowo chcesz, aby Twoje notatki, kolorowe karteczki były zawsze w jednym miejscu, to tablica magnetyczna jest dla Ciebie. Kojarzone najczęściej z salami wykładowymi, tablice magnetyczne odnalazły swoje zastosowanie również w biurach, szkołach, a nawet gospodarstwach domowych służąc zarówno młodym, jak i starszym.

Zastosowanie tablic magnetycznych

Zaczynając od tych najmłodszych, tablice magnetyczne będą świetnym sposobem na urozmaicenie nauki dzieci oraz poprawienie ich kreatywności. Dziecko może samo szkolić swoje plastyczne umiejętności zdobyte w szkole oraz nauczyć się wielu nowych rzeczy.

Kolorowe magnesy oraz wielobarwne pisaki do tablic pomogą w zdobyciu nowych doświadczeń i rozwiną jego umiejętności samoorganizacji.

Zastosowanie tablic magnetycznych w kuchni lub biurze spowoduje, że wszystkie najważniejsze informacje dnia codziennego będą zawsze pod ręką. Zaplanowane spotkania, dzienny harmonogram, najważniejsze adresy i telefony czy nawet zwykła lista zakupów będzie zawsze przed naszymi oczami. Tablice magnetyczne, po których również można pisać, to także oszczędność papieru i wygoda.

Podczas spotkań konferencji lub wykładów tablica magnetyczna świetnie sprawdzi się jako czystsza alternatywa dla tablicy kredowej, lub płótna do rzutnika. Pisanie po tablicach magnetycznych nie generuje pyłu z kredy, który rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu. Wyświetlenie prezentacji również może odbywać się na tablicy magnetycznej o większych rozmiarach, gdy nie mamy pod ręką dostępnego ekranu, a ściana nie spełni swojej funkcji, na przykład ze względu na swój kolor.

Na rynku dostępne są również szklane tablice magnetyczne, które upiększą nasz wystrój i nadadzą świeżości starszym wnętrzom. Tablica działa w identyczny sposób jak standardowa tablica magnetyczna, jednak wykonana jest z mocnego szkła hartowanego z nadrukowaną kolorową grafiką. Na szklanej tablicy magnetycznej również zapiszemy wszystkie niezbędne informacje za pomocą pisaków, a umycie jej to kwestia chwili.

Tablice magnetyczne – podsumowanie

Tablica magnetyczna odnajdzie się w każdym miejscu, w którym ją postawimy lub powiesimy. Żadne z ważnych spotkań ani zaplanowanych na dany dzień obowiązków nam nie umknie. Ważne adresy oraz telefony również znajdą się w jednym, łatwodostępnym miejscu. Tablice magnetyczne to wygoda, oszczędność czasu i papieru oraz łatwa organizacja miejsca.

źródło zdjęć: freepik.com

Jakie drewno do wędzenia wybrać?
Wędzenie potraw to sztuka, która ma długą tradycję i przynosi niezapomniane smaki do kuchni. Wybór odpowiedniego...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.