Wyciągarka elektryczna – jaką wybrać?

Szukasz profesjonalnej i sprawdzonej wciągarki elektrycznej w dobrej cenie? Wyciągarki są obowiązkowym sprzętem każdego warsztatu, choć nie tylko. Swoje zastosowanie znajdą także w halach magazynowych. Dodatkowo coraz więcej indywidualnych osób szuka wyciągarki do użytku prywatnego, co pomaga przy pracach budowlanych lub ogrodowych.

Wszystko o wyciągarce elektrycznej

Każda wciągarka elektryczna jest silnik zasilana prądem, przeważnie z akumulatora. Urządzenie zbudowane jest z bębna na cylindrycznym kształcie, a na nim zawinięta jest lina. Lina zazwyczaj jest stalowa lub syntetyczna, przez co mamy pewność wytrzymałości i gwarancje bezpieczeństwa. Występujące rolki lub tzw. ślizgi w wyciągarce odpowiadają za naprowadzenie liny na bęben. Ponadto, wbudowana przekładnia pozwala na osiągnięcie dużego momentu wciągania. Wmontowany hamulec umożliwia działanie wszystkich funkcji w wyciągarce.

Warto też wiedzieć, że obowiązujące napięcie sieciowe w całej Unii Europejskiej wynosi 230 V, dlatego kupując wyciągarkę elektryczną, warto zwrócić uwagę czy jest to wersja zgodna z wymaganiami UE, czyli 230 V.

Jedne ze sprawdzonych, profesjonalnych oraz zgodnych z wymaganiami wyciągarek znajdziesz w internetowym sklepie terenowiec.pl.

Profesjonalna wyciągarka w dobrej cenie

Ciężko znaleźć sprawdzony i profesjonalny sprzęt w atrakcyjnej cenie. Skąd możemy mieć pewność, że kupując dane urządzenie, nie przepłacimy? Choć oczywiste jest, że im dana wciągarka ma większą możliwość udźwigu, tym jest droższa. Natomiast, aby sprawdzić, czy nie przepłacimy za dany sprzęt, warto spojrzeć na całość oferty, jaka proponuje sklep.

Przykładowo internetowy sklep terenowiec.pl do zakupu wciągarki elektrycznej dołącza: uniwersalną płytę montażową, śruby montażowe, pisemną gwarancję. Waga wciągarki z uciągiem 125 kg waży 9kg, wciągarka o uciągu 250 kg wynosi 12 kg, a sprzęt z uciągiem 400kg waży 18 kilogramów.  Dodatkowo sklep oferuje różne akcesoria oraz części potrzebne do wyciągarki.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.