Co sprawia, że stanowisko z ekspresem do kawy jest dobre?

Świetna biurowa kawa może kulturalną przestrzenią, która stwarza ludziom możliwość łączenia się ze sobą. To wykracza poza zwykłe umieszczenie ekspresu do kawy na blacie i dodanie drobnych osobistych akcentów, dzięki czemu przestrzeń może zostać natychmiast przekształcona. Od zastanowienia się nad wyborem napojów w ofercie i dostępnymi miejscami do siedzenia, aż do tego, jak łatwo jest utrzymać przestrzeń w czystości, biorąc pod uwagę, że kilka pomysłów może mieć ogromne znaczenie pod koniec dnia.

Różnorodność wyboru

Oferowanie różnorodnych napojów w kawiarence to świetny sposób na zachęcenie pracowników (i gości), aby czuli się w przestrzeni bardziej jak w domu. Chociaż ma znaczenie, że istnieje szeroki wybór opcji, ważne jest również, aby korzystać z zaufanych i renomowanych marek, aby osiągnąć tę różnorodność. Twój zespół poczuje się bardziej doceniony, jeśli nie wrzucisz do pojemnika zbiorczego najtańszej kawy na rynku. Poza tym, nie musi ona kosztować więcej niż zwykła czarna kawa. Pamiętaj też o tym, aby urządzenie spełniało doskonale swoje funkcje. Idealnym wyborem będzie ekspres do kawy automatyczny, który pozwoli Twoim pracownikom wybrać kawę dopasowaną do ich oczekiwań. Dziś możliwy jest wynajem ekspresów do kawy przez Internet, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą opcję bez wychodzenia z domu!

Kreatywność z meblami

Gdy już zadbasz o przestrzeń pod względem różnorodności napojów, warto poświęcić trochę czasu na zastanowienie się nad wyposażeniem w kawiarni i wokół niej. Weź pod uwagę, że niektórzy ludzie będą chcieli wpaść i wrócić do swoich biurek. Inni mogą chcieć zostać nieco dłużej, więc siedzenie w pobliżu obszaru jest dodatkowym atutem. Siedzenia na twardej powierzchni świetnie nadają się do szybkich ucieczek, a miękkie siedzenia zachęcają do dłuższych pobytów. Im bardziej się adaptujesz, tym lepiej, dzięki czemu przestrzeń wydaje się mniej formalna i sztywna, ponieważ dostosowuje się do potrzeb zespołu.

Czystość przede wszystkim

Każda świetna stacja kawowa będzie również pamiętać o jeszcze jednym ważnym czynniku: czystości. Nikt nie lubi brudnego miejsca i powinno być wystarczająco proste, aby określić kilka zasad dotyczących tego. Zapewnienie miejsca do mycia w pobliżu stacji zachęci ludzi do czyszczenia kubków po ich użyciu, a posiadanie w pobliżu kosza może być również idealne na te dodatkowe saszetki, które w przeciwnym razie mogą gromadzić się na powierzchniach kuchennych. Jeśli jest to obszar o dużym natężeniu ruchu, musisz podjąć jak najwięcej środków ostrożności, aby zachęcić ludzi do utrzymywania porządku w przestrzeni.

Osobiste akcenty

Wreszcie, świetna kawiarnia rozwija się dzięki drobnym osobistym akcentom. Pozostawienie małej notatki dla zespołu pod koniec długiego tygodnia wraz z partią babeczek w podziękowaniu za ich ciężką pracę zamienia przestrzeń w zachęcającą przestrzeń. Zapytanie zespołu, które marki woleliby, abyś rozważył zakup, sprawia, że ​​wszyscy czują się tak, jakby zostali rozważeni i wysłuchani przed podjęciem decyzji. Poświęcenie czasu na te małe osobiste akcenty nie tylko wpływa na sposób, w jaki ludzie cieszą się stacją, ale ma pozytywny wpływ na kulturę firmy jako całość.

Rodzaje palników do grilla gazowego
Palnik w grillu gazowym to jego nieodłączny element, który pozwala na przygotowanie przepysznych potraw o wyjątkowym...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.